Bieszczadzki ślub

Bieszczady to malownicze miejsce, w którym coraz więcej par z całej Polski mówią sobie sakramentalne TAK. Młodzi mają coraz bardziej zaskakujące pomysły co do otoczki własnego ślubu, od dużych i wystawnych wesel po malutkie, skromne i ciche. Pierwszą i najważniejszą cechą wystawnego bądź kameralnego bieszczadzkiego ślubu jest natura, dzikie bieszczadzkie lasy i zapierające dech widoki. Jeśli zdecydowałeś się na organizację swojego ślubu w Bieszczadach i poszukujesz doświadczonego dekoratora skontaktuj się ze mną. Florystyka jest moją drugą pasją, od wielu lat zajmuję się dekoracjami okolicznościowymi, tworzę bukiety ślubne, dekoruję sale weselne i kościoły, ubieram bryczki i samochody. Lubię wyzwania, nietuzinkowe dekoracje, prostotę, klasę i starannie dobrane kolory. Zapewniam klimatyczną dekorację wpisującą się tradycję i legendę Bieszczad. Styl dekoracji zależy od Pary Młodej, ja zaś nie stronię od stylu  eco lub etno, z mnóstwem akcentów bieszczadzkich, rękodzieła detali w rustykalnym klimacie i lokalnych akcentów. Niezależnie od tego czy jest to ślub na łonie natury czy w bieszczadzkiej cerkiewce swojski bieszczadzki klimat macie zapewniony. Zobacz moje realizacje ślubne!

Bieszczadzki ślub

Dekoracje ślubne

Dekoracja kościołów

Dekoracja kościołów

Przygotowanie dekoracji kościoła na ślub to niezwykle inspirujące zajęcie, nastręcza jednak wielu problemów zwłaszcza, jeśli Młodzi nie pochodzą z miejsca, w którym biorą ślub. Dekoracja kościoła wymaga dokładnego zaplanowania. Wszystko zaczyna się od wizji lokalnej wnętrza kościoła pod kątem ślubu. To na jaką dekorację się zdecydujemy zależy od oczekiwań Pary Młodej, charakteru miejsca oraz ustalenia z księdzem zarządzającym świątynią.Ważne jest także, aby dekoracja sali weselnej i dekoracja kościoła współgrały ze sobą, co można osiągnąć, wybierając na przykład takie same kwiaty i stawiając na ten sam styl i motyw.

Dekoracje sal weselnych

Wyjątkowe momenty w życiu wymagają równie wyjątkowej oprawy. Nasze dekoracje dodadzą magii każdemu wydarzeniu. Każdy ślub to jedno z najpiękniejszych dni w życiu, dlatego tak ważna jest jego oprawa. Stworzymy dla Ciebie wysmakowane i eleganckie dekoracje ślubne w kolorach o jakich marzysz. Wszystkie dekoracje są kreowane na podstawie wspólnych rozmów z Parą Młodą, dzięki czemu są wyjątkowe i niepowtarzalne, podkreślając urodę, charakter i gust Państwa Młodych. Zadbamy o każdy szczegół tego dnia - od dekoracji kościoła, sali weselnej, po oprawę florystyczną i wyjątkowe prezenty dla gości weselnych.

Wiązanki i wianki ślubne

Bukiet ślubny jest niezbędnym elementem każdego ślubu i wesela. Przygotowując zarówno bukiet, jak i inne florystyczne dodatki, dbamy by byłe one spójne z dekoracjami oraz dopasowane do strojów Państwa Młodych. Nie bez znaczenia będą tu gusta Mlodych. Bukiet ślubny ma przede wszystkim oddawać charakter Panny Młodej. Staramy się, aby nasze wiązanki dobrze komponowały się z warunkami fizycznymi Młodej, jej suknią oraz był spójny z ogólną florystyką wesela. Oprócz bukietów ślubnych robimy również wianki. Wianek ślubny stanowi piękną alternatywę dla welonu. Wiemy, że zarówno kwiaty, jak i pozostałe dekoracje nie mogą przyćmić urody Panny Młodej. Wianek musi pasować do stylu całej ceremonii.

Moje prace dekoratorskie

Do góry